NAŠE SLUŽBY

Vývoj webových a mobilních aplikací pro iOS i Android

Kvalitní software je základem vašeho úspěchu. Ať už potřebujete aplikace pro web, nebo mobilní zařízení, jsme tu pro vás. V našem přístupu se pojí vášeň pro vývoj a chuť dodat ten nejlepší výsledný produkt. Flexibilitu máme v krvi a vždy se snažíme přizpůsobit potřebám našich klientů.

JAKÉ TECHNOLOGIE POUŽÍVÁME

Vue.js
React.js
Flutter
C#
.NET Core
Azure
Docker
Figma
Tailwind
01 /app

Vývoj webových aplikací je alfa a omega naší expertízy

Specializujeme se na chytré a všestranné webové aplikace. Za léta působení jsme vyvinuli školní informační systémy, logistické systémy či aplikace pro banky, zdravotnická zařízení nebo pojišťovny. Jsme nároční a za kvalitu našich softwarových řešení dáváme ruku do ohně.

02 /flutter

Vývoj cross-platform mobilních aplikací ve Flutteru

Jsme průkopníkem v oblasti vývoje Flutter mobilních aplikací, které bezproblémově běží na Android i iOS zařízeních. Díky moderním technologiím sjednocujeme vývoj, což znamená méně nákladů pro vás a rychlejší dostupnost pro uživatele. Jeden kód pro všechny - rychle a efektivně.

Jsme odborníci v oblasti Flutteru a aktivně podporujeme tuto komunitu.
03 /IoT a integrace

IoT a integrace bezpečnostních systémů

Pomůžeme vaší firmě růst s nejnovějšími technologiemi v oblasti IoT a zabezpečení. Naše řešení spojují znalost hardware a komunikačních protokolů s odborností v SW a IoT. Zároveň poskytujeme expertní poradenství v oblasti integrace komplexních bezpečnostních systémů, včetně EZS, EPS, CCTV nebo C4.